Thuja Smaragd

 Thuja Samargd

 

Thuja Smaragd (tuja szmaragd) - oferta sprzedży sadzonek

 

Thuja Smaragd to bardzo popularna odmiana, często spotykana posadzona w szpalerach, żywopłotach, czy donicach. Ceniona ze względu na regularny stożkowaty kształt, intensywnie zielony kolor również zimą, szybki wzrost, dużą gęstość oraz łatwość w formowaniu. Posadzona wokół domu, z czasem stworzy piękną, zieloną ścianę. Po 10 latach osiąga wysokość około 250cm i 60 szerokości. W naszych warunkach Thuja Smaragd jest dostatecznie mrozoodporna i nie wymaga żadnych okryć na zimę.

Thuja Smaragd - sadzonki pochodzące z uprawy pojemnikowej

W sprzedaży posiadamy jedynie sadzonki Thuji Smaragd  pochodzące z uprawy pojemnikowej. Dzięki temu dajemy gwarancję że system korzeniowy jest odpowiednio rozwinięty i nie uszkodzony jak podczas kopania. Tuje z uprawy doniczkowej można sadzić do gruntu przez cały sezon - od marca do listpada.

 

Transport roślin - przy zamówieniach powyżej 1000zł - GRATIS w promieniu maks. 100km

Szkółka Zacywilki oferuje transport zakupionego materiału roślinnego, który w przypadku zamówień powyżej 1000zł jest darmowy. Warunkiem koniecznym jest w tym wypadku odległość do punktu docelowego nie przekraczająca 100km. W innych przypadkach koszt dowozu roślin jest wyceniany indywidualnie i zależy głownie od długości trasy.

W przypadku zamówień na odległość zapewniamy profesjonalną opiekę sprzedażową. Zapytania prosimy kierować na adres e-mail - kontakt@szmaragdoweogrody.pl, lub nr tel 665 778 244. Podsyłamy dodatkowe zdjęcia, oraz udzielamy wyczerpujących odpowiedzi na pytania dotyczące naszego materiału roślinnego.

 

 

Tagi:

Thuja Smaragd łódzkie, tuje łódzkie, thuja Szmaragd łódzkie, tuja smaragd Łódź, thuja szmaragdowa, thuja Brzeziny, tuje Brzeziny, Thuja Samaragd Skierniewice, thuje Łowicz, Thuja Szmaragd Głowno, sprzedaż thuji Stryków, Sprzedaż thuji Łódź, Thuje Smaragd Rawa Mazowiecka, Tuje Szmaragd Zgierz, Thuja Szmaragd Brzeziny, tuje Andrespol, thuje Koluszki, Thuja Smaragd Koluszki