Sosny szczepione na pniu (Pinus grafted on the stump)

Chwilowy brak

Sosna gęstokwiatowa - PENDULA - szczepiona na pniu 100-140cm

Kod produktu: 8752189
150,00

Sosna gęstokwiatowa Pendula szczepiona na paliku to drzewko o gęstym pokroju i zwisających pędach. Z czasem pędy płożą się po ziemi. Roczne przyrosty około 15-20cm. Pędy wiotki i kruche, pokryte czerwonobrązową korą. ma małe wymagania. Polecana na skalniaki, rabaty i wrzosowiska.

Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C5
Wysokość sadzonki : wysokość szczepienia 100-140cmcm , objętość korony 10-30cm
Tempo wzrostu: powolne
Wymagania glebowe: przeciętna ogrodowa
Nasłonecznienie : stanowisko słoneczne, półcień
Mrozoodporność: 6a
PH Gleby: lekko kwaśna
Pokrój rośliny: płaczący, zwisły
Ubarwienie igieł: jasnozielone
Wymagania wodne: umiarkowanie wilgotna

Sosna gęstokwiatowa Pendula szczepiona na paliku

płacząca odmiana o delikatnych pędach

 

Sosna gęstokwiatowa Pendula szczepiona na pniu to wolnorosnąca odmiana o delikatnych pędach pokrytych czerwonobrązową, łuszczącą korą. Roczne przyrosty wynoszą około 15-20cm. Igły zebrane po 2, cienkie, do 12cm długości, jasnozielone. Często wiosną gubi duże ilości igieł.

 

Sosna gęstokwiatowa Pendula na nóżce nie ma dużych wymagań glebowych. Urośnie na przeciętnych ogrodowych glebach, najlepiej przepuszczalnych o umiarkowanej wilgotności. Odczyn zalecany to lekko kwaśny. Sadzić na słonecznych, osłoniętych stanowiskach. Młode rośliny okrywać na zimę.

 

Sosna gęstokwiatowa Pendula na paliku doskonale sprawdzi sie w ogrodach przydomowych , skalnych i wrzosowiskowych. Polecana na rabaty czy jako samotnik na trawniku.

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Sosna gęstokwiatowa - PENDULA - szczepiona na pniu 100-140cm
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz