Kratki trawnikowe

Sortuj po:

Geokrata to uzupełnienie naszej oferty grysów oraz kamieni ogrodowych. Produkt, który łączy w sobie konkurencyjną cenę oraz dużą funkcjonalność, jest alternatywą dla powierzchni wyłożonych z kostki brukowej. Geokrata pozwala w łatwy i szybki sposób na stabilizację gruntu na drodze dojazdowej, podjeździe, parkingu. To również świetny sposób na umocnienie skarp oraz nasypów.


Geokrata komórkowa po rozłożeniu zbliżona jest swym kształtem do plastra miodu. Działa jak półsztywna płyta,której zadanie polega na rozkładnie pionowego obciążenia na naprężenia boczne, redukując nacisk na podłoże gruntowe oraz ugięcia pionowe. To działanie sprawia że osiadanie jest ograniczone nawet na bardzo miękkich gruntach.


Prowadzimy stacjonarną sprzedaż geokrat w naszym punkcie handlowym znajdującym się w Zacywilkach k. Łodzi. Zapraszamy klientów z województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. U nas można zakupić nie tylko geokraty, ale także komplet akcesoriów do montażu geokraty oraz kruszywo do wypełnienia geokraty.