Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Grys Thassos - śnieżno- biały kamień grecki - frakcja 10-20mm - 1t

Kod produktu: 5411
1 050,00

Śnieżno biały grysThassos te jeden z najczęściej wykorzystywanych kamieni do dekoracji ogrodów. Jego śnieżna biel jest dużo bardziej wyrazista niż w innego rodzaju grysach marmurowych. Niezastąpiony jako wysypka pod krzewy i drzewa ozdobne.

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Frakcja : 10-20mm

Zastosowanie grysu Thassos 

Biały grys grecki White Thasoss te jeden z najczęściej wykorzystywanych kamieni do dekoracji ogrodów. Jego śnieżna biel jest dużo bardziej wyrazista niż w innego rodzaju grysach marmurowych. Niezastąpiony jako wysypka pod krzewy i drzewa ozdobne.
Zabezpiecza glebę przed chwastami i utratą wilgoci.
Znajdzie szerokie zastosowanie w każdym ogrodzie. Doskonały do użycia  w donicach, tarasach, wokół domu, czy na alejce. Wsypany między roślinami zabezpiecza glebę przed chwastami i utratą wilgoci. Wyrazista biel sprawia że jest cennym składnikiem ogrodów w stlu japońskim i nie tylko. Zakres stosowania naszego kamienia dekoracyjnego ograniczony tylko inwencją projektanta.

 

Sprzedaż grysu Thassos 

Jesteśmy bezpośrednim importerem kamieni Grecji. W sprzedaży biały kamień Thassos luzem oraz pakowany w worki foliowe po 25kg, i worki big-bag. Ceny prezentują się następująco:

Odbiór osobisty możliwy na ternie centrum ogrodniczego Zacywilki. Możliwy transport na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Nasze kruszywo dekoracyjne dowozimy między innymi na terenie Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Strykowa, Zgierza, Andrespola, Skierniewic czy Łowicza.

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.