Jałowiec chiński (Juniperus chinensis)

Chwilowy brak

Jałowiec chiński KAIZUKA VARIEGATA - Juniperus chinensis

Kod produktu: 0183987
25,00

Jałowiec chiński Kaizuka Variegata to odmiana o pstrym wybarwieniu igieł - zielone  z kremowymi przebarwieniami. Wzrost umiarkowany, po wielu latach 2,5m wys. i 2m szer. Pokrój krzaczasty, rozłożysty. Roślina mało wymagająca i łatwa w uprawie. Do ogrodów przydomowych, na rabaty i skalniaki. 

Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C2
Wysokość sadzonki : 15-20cm
Wysokość po 10 lat. : 1,5m
Wysokość docelowa: 3-4m
Szerokość docelowa : 2m
Tempo wzrostu: o umiarkowanej sile wzrostu
Wymagania glebowe: roślina tolerancyjna względem gleby
Nasłonecznienie : stanowisko słoneczne
Mrozoodporność: 5A - całkowicie mrozoodporna
Pokrój rośliny: krzaczasty rozłożysty
Ubarwienie igieł: pstre, zielone/ kremowe

Jałowiec Kaizuka Variegata 

- odmiana o pstrym wybarwieniu łusek

 

Jałowiec chiński Kaizuka Variegata to odmiana o zwartym pokroju, który jest krzaczasty rozłożysty, lub wyprostowany. Wzrost umiarkowany - po 10 latach osiąga ok. 1,5m wysokości. Pędy wałeczkowate, wyróżniają się bardzo efektowną kolorystyką - zielone łuski upstrzone biało-kremowymi przebarwieniami. 

 

Jałowiec chiński Kaizuka Variegata to odmiana wytrzymała i tolerancyjna co do podłoża. Dobrze rośnie na glebach piaszczystych i ubogich. Stanowisko słoneczne, lub w lekkim cieniu. Roślina całkowicie mrozoodporna. 

 

Juniperus chinensis 'Variegated Kaizuka' polecany jest do kompozycji z innymi roślinami. Jego oryginalna forma, jest najlepiej wyeksponowana przy kontraście kształtów. Można go sadzić w ogrodach przydomowych, parkach czy zieleni miejskiej.  Nadaje się do uprawy pojemnikowej. 

 

Zapytaj o hurtowe ilości

Ta roślina może występować w większych ilościach. Jesteś zainteresowany hurtowym zakupem wyślij zapytanie, a my przygotujemy wycenę.

Nazwa produktu:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Uwagi (np. oczekiwana ilość):
Przepisz kod z obrazka:
token

Zapytaj o większy egzemplarz

Ta roślina może występować w sprzedaży w większych rozmiarach. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam zapytanie, a my sprawdzimy czy posiadamy starsze okazy i odeślemy Ci odpowiedź.

Nazwa produktu:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Uwagi (np. oczekiwana wysokość lub wiek):
Przepisz kod z obrazka:
token

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Jałowiec chiński KAIZUKA VARIEGATA - Juniperus chinensis
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz

Jałowiec chiński - Juniperus chinensis różne odmiany w ofercie szkółki roślin - sprzedaż wysyłkowa roślin - sprzedaż stacjonarna roślin - ceny sadzonki


Jałowiec chiński to gatunek pochodzący ze wschodniej Azji. Jest to szybkorosnący jałowiec przyjmujący formy zarówno krzewów, jak i drzew. W ogrodach zazwyczaj uprawiane są ozdobne odmiany jałowca chińskiego. Gatunek na ogół nie ma dużych wymagań siedliskowych i dobrze znosi mrozy. Można go stosować na zimozielone żywopłoty, sadzić w kompozycjach z innymi iglakami i roślinami liściastymi na rabatach. W naszej ofercie spotkać możecie takie ozdobne odmiany jałowca chińskiego jak Juniperus chinensis Stricta - kolumnowo-stożkowa odmiana o srebrzystych igłach, Kaizuka Variegata - o pstrych łuskach i powolnym wzroście czy odmiana Blaauw - doskonała do formowania drzewek bonsai czy szpalerów o niebieskawym zabarwieniu. Wszystkie sadzonki jałowca dostępne w naszej szkółce drzew i krzewów ozdobnych pochodzą z produkcji pojemnikowej - są zdrowe, świetnie ukorzenione. Cena sadzonki uzależniona jest od wielkości rośliny i pojemnika w jakim się znajduje. Zachęcamy do zapytań o większe egzemplarze. Oferujemy sprzedaż wysyłkową roślin.