Winobluszcz (parthenocissus)

Brak zdjęcia

Winobluszcz trójklapowy - VEITCHII - Parthenocissus tricuspidata

Kod produktu: 78923129
40,00

Winobluszcz trójklapowy Veitchii to szybkorosnące pnącze dorastające do 20m długości. Liście trójklapowe, błyszczące o żywej, zielonej barwie - jesienią przebarwiają się na szkarłatny kolor. Nie ma dużych wymagań glebowych i wilgotnościowych. Polecany do osłoniętych miejsc takich jak mury, podpory czy ogrodzenia.

szt.
Kup
Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C2/C3
Wysokość docelowa: długość 20m
Tempo wzrostu: szybkorosnąca
Wymagania glebowe: przeciętna ogrodowa
Nasłonecznienie : stanowisko słoneczne, półcień
Mrozoodporność: 6a
PH Gleby: roślina tolerancyjna
Pokrój rośliny: pnącze
Ubarwienie liści: zielone
Wymagania wodne: umiarkowanie wilgotna

Winobluszcz trójklapowy Veitchii

pnącze o ozdobnych liściach

 

Winobluszcz trójklapowy Veitchii to pnącze o szybkim wzroście -1 do 2m rocznie. DOcelowo osiąga nawet 20m długości. Liście są błyszczące, trójklapowe, jasnozielone, jesienią przebarwiają się na szkarłatne odcienie. Roślina wspina się okręcając na podporach, bądź wykorzystując przylgi czepia się murów.

 

Winobluszcz trójklapowy Veitchii nie jest rośliną o dużych wymaganiach. Urośnie na przeciętnych glebach ogrodowych o umiarkowanej wilgotności. Warto zapewnić roślinie zaciszne stanowisko, gdyż może przemarzać. Odmiana odporna na zanieczyszczenia.

 

Winobluszcz trójklapowy Veitchii polecany jest do sadzenia przy podporach czy jako osłona murów. Może okrywać również ogrodzenia.

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Winobluszcz trójklapowy - VEITCHII - Parthenocissus tricuspidata
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz