Trzmieliny szczepione na pniu (Euonymus grafted on the stamp)

Towar niedostępny

Trzmielina Fortune'a - EMERALD GAIETY - szczepiona na pniu 80-100cm (Euonymus fortunei)

Kod produktu: 2233322
50,00

Trzmielina Emerald Gaiety to zimozielony krzew o dekoracyjnych listkach zielonych, z białym obrzeżeniem.  W naszej ofercie roślina szczepiona na pniu - idealna do małych ogrodów przydomowych. 

Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C5
Wysokość sadzonki : wysokość szczepienia 80-100cm, średnica korony 20-30cm
Wysokość po 10 lat. : średnica korony 50cm
Tempo wzrostu: roślina wolnorosnąca (karłowa)
Nasłonecznienie : słońce , półcień
Ubarwienie liści: biało-zielone, zimozielone
Pora kwitnienia : lipiec
Kolor kwiatów: zielono-białe

Trzmielina Fortune'a -  EMERALD GAIETY 

- szczepiona na pniu, posiada dekoracyjne liści  zielone z białym obrzeżeniem

 

 

Trzmielina Fortunea Emerald Gaiety  w wersji szczepionej na pniu. Umieszczenie rośliny na paliku o wysokości ok. 80cm  pozwala w lepszy sposób wyeksponować jej dekoracyjne listki - zielone z białym obrzeżeniem. Dodatkowo są one skórzaste i lekko błyszczące. Roślina nie gubi liści na zimę - jest zimozielona

 

 

Trzmielina jest tolerancyjna co do podłoża. Do prawidłowego wzrostu wystarczy jej przeciętna gleba, przepuszczalna oraz umiarkowanie wilgotna. Stanowisko słoneczne, lub pół cieniste. Młode rośliny wymagają okrycia na czas surowej zimy.

 

Trzmielina Fortunea Emerald Gaiety szczepiona na pniu może być doskonałą ozdobą przydomowego ogródka. Doskonale sprawdza się również na skalniakach, w uprawie doniczkowej na tarrsie czy balkonie. Jest wolnorosnąca, dodatkowo można ją swobodnie przycinać i formować.

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Trzmielina Fortune'a - EMERALD GAIETY - szczepiona na pniu 80-100cm (Euonymus fortunei)
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz