Thuje szczepione na pniu (Thuja grafted on the stump)

Thuja ( żywotnik olbrzymi ) - WHIPCORD - szczepiona na pniu 70-80cm (Thuja plicata)

Kod produktu: 83744211
120,00

Thuja Whipcord to karłowa odmiana o sznurkowatych pędach i kopulastym kształcie. Szczepiona na pniu, przypomina wyglądem małą palmę.Dzięki niej możemy do naszego ogrodu wprowadzić egzotyczny akcent, bez obawy przed mrozami.

szt.
Kup
Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Wysokość sadzonki : wysokość szczepienia ok.70-80cm
Wysokość po 10 lat. : 30cm
Szerokość po 10 lat. : 60cm
Wysokość docelowa: 80cm
Szerokość docelowa : 80cm
Tempo wzrostu: wolno-rosnąca
Wymagania glebowe: roślina tolerancyjna względem gleby
Nasłonecznienie : słońce / półcień
Mrozoodporność: 6A
PH Gleby: roślina tolerancyjna
Pokrój rośliny: kopulasty
Ubarwienie igieł: zielony
Wymagania wodne: umiarkowanie wilgotna, wilgotna

Thuja Whipcord szczepiona na pniu 

- efektowna roślina o wyglądzie "małej palmy" 

Thuja Whipcord szczepiona na pniu o wysokości 70-80cm to nowość, która zaskarbiła sobie już bardzo duże grono wielbicieli. Egzotyczny wygląd tego drzewka, który przypomina małą palmę doskonale się sprawdza gdy chcemy do naszego przydomowego ogrodu wprowadzić nutę egzotyki. 

 

Sznurkowate gałązki thuji Whipcord wznoszą się z środka krzewu i symetrycznie opadają we wszystkich kierunkach. Kształt korony jest kopulasty, a jej wzrost bardzo powolny. Pędy pokryte są drobnymi, lekko odstającymi łuskami, które mają soczyście zielony kolor.  Zimą natomiast stają się ciemnozielone i lekko brązowe.

Nasza thuja Whipcord wymaga przede wszystkim żyznego podłoża o odczynie lekko kwaśnym. Dobrze toleruje także gleby piaszczyste oraz lekkie, wymaga wtedy podlewania w okresach suszy. Stanowisko najlepiej słoneczne, choć poradzi sobie także w zacienieniu. Jest odporny na niskie temperatury, choć nie lubi mroźnych wiatrów. 

 

Thuja Whipcord w wersji szczepionej na pniu to chętnie wybierana roślina do małych ogrodów przydomowych. Świetna propozycja dla poszukujących mrozoodpornych roślin o egzotycznym wyglądzie. Kolejne miejsce w którym doskonale się sprawdza to donica postawiona na trasie czy balkonie. Co ważne odmiana jest atrakcyjna przez cały rok.

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Thuja ( żywotnik olbrzymi ) - WHIPCORD - szczepiona na pniu 70-80cm (Thuja plicata)
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz