Świerki szczepione na pniu (Picea grafted on the stump)

Świerk serbski - PEVE TIJN - szczepiony na pniu PA 100cm

Kod produktu: 93845
Producent: Szkółka Zacywilki
120,00

Świerk serbski Peve Tijn to atrakcyjna odmiana o kulistej koronie i żółto-zielonych igłach, utrzymujących swoją barwę przez cały rok. W naszej ofercie szczepiony na paliku o wysokości ok. 80-100cm 

szt.
Kup
Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C5
Wysokość sadzonki : wysokość szczepienia 80-100cm
Wysokość docelowa: 80cm
Szerokość docelowa : 80cm
Tempo wzrostu: wolnorosnąca
Nasłonecznienie : półcień
Mrozoodporność: całkowicie mrozoodporna
PH Gleby: roślina jest tolerancyjna względem pH gleby
Pokrój rośliny: kulisty
Ubarwienie igieł: szare, niebieskawe, srebrzyste żółte, złociste

Świerk serbski Peve Tijn

- karłowy iglak o wielobarwnych igłach 


Świerk serbski Peve Tijn to wolnorosnąca odmiana świerku serbskiego. Jest to odmiana przybierająca kształt szerokiego stożka o nieregularnej powierzchni. Po 10 latach osiąga około 0,6m wysokości i 0,75m średnicy. Jego pędy są krótkie i sztywne, a przyrosty mają złociste zabarwienie. Posiada krótkie igły (5-10 mm), które z wierzchu są błyszczące i mają żółtozielony kolor, a od spodu srebrzyste z dwoma białymi paskami. Są one ułożone gęsto na pędach, skierowane nieco do góry, co daje ciekawy efekt dwubarwności. Roślina wymaga stanowiska półcienistego, gdyż w pełnym słońcu igły mogą ulegać uszkodzeniu. Najlepiej rośnie na glebach przepuszczalnych, umiarkowanie wilgotnych o kwaśnym odczynie. Jest to odmiana w pełni mrozoodporna. Idealnie sprawdzi się w ogrodach przydomowych  i skalnych, a także na rabatach i wrzosowiskach. Nadaje się do sadzenia pojedynczo w wyeksponowanych miejscach. 

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Świerk serbski - PEVE TIJN - szczepiony na pniu PA 100cm
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz