Świerk Brewera (Picea breweriana)

Chwilowy brak

Świerk Brewera - Picea breweriana

Kod produktu: 6472892
70,00

Świerk Brewera to piękna odmiana z przewieszającymi bocznymi gałęziami. Pokrój szerokostożkowy. Rośnie powoli, po 10 latach osiąga do 2m wysokości. Młode pędy czerwonobrązowe, siwiejące z czasem. Igły ciemnozielone z białymi paskami na spodzie. Małe wymagania. Świetny na soliter. Roślina kolekcjonerska.

Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C3
Wysokość sadzonki : ok. 20cm
Wysokość po 10 lat. : 1,5-2,5m
Tempo wzrostu: powolne
Wymagania glebowe: roślina tolerancyjna
Nasłonecznienie : stanowisko słoneczne, półcień
Mrozoodporność: 6A
PH Gleby: roślina tolerancyjna
Pokrój rośliny: szerokostożkowy, płaczący
Ubarwienie igieł: ciemnozielone z jasnymi paskami
Wymagania wodne: umiarkowanie wilgotna

Świerk Brewera

malownicze drzewo o przewieszających bocznych gałęziach

 

Świerk Brewera to drzewo naturalnie występujące w górach Siskiyou w Stanach Zjednoczonych na wysokości 1200-2300 m n.p.m. znany od 1863roku. W ojczyźnie dorasta do 35m wysokości. Tworzy szerokostożkowe formy o pięknie przewieszających bocznych pędach. W naszym klimacie po 30latach osiąga do 5m wysokości. Długo kształtują przewodnik. Młode pędy są czerwonobrązowe, z czasem siwieją. Igły do 3cm, ciemnozielone i błyszczące, na spodzie z białymi paskami. Szyszki cylindryczne, czerwonobrązowe.

 

Świerk Brewera nie ma dużych wymagań glebowych. Najlepiej rozwija się na próchniczych glebach o umiarkowanej wilgotności i lekko kwaśnym odczynie. Stanowisko najlepiej słoneczne lub delikatnie ocienione.  Umiarkowanie mrozoodporny.

 

Świerk Brewera polecany szczególnie na eksponowane miejsca w większych parkach i ogrodach.

Zapytaj o hurtowe ilości

Ta roślina może występować w większych ilościach. Jesteś zainteresowany hurtowym zakupem wyślij zapytanie, a my przygotujemy wycenę.

Nazwa produktu:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Uwagi (np. oczekiwana ilość):
Przepisz kod z obrazka:
token

Zapytaj o większy egzemplarz

Ta roślina może występować w sprzedaży w większych rozmiarach. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam zapytanie, a my sprawdzimy czy posiadamy starsze okazy i odeślemy Ci odpowiedź.

Nazwa produktu:
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Uwagi (np. oczekiwana wysokość lub wiek):
Przepisz kod z obrazka:
token

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Świerk Brewera - Picea breweriana
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Zobacz także:

Wstecz

Świerk Brewera - różnorodne szczepione odmiany Picea breweriana w ofercie szkółki roślin - sprzedaż wysyłkowa roślin - sprzedaż stacjonarna roślin - ceny sadzonki świerka brewera


Świerk Brewera (Picea breweriana)