Kratki trawnikowe

Sprzedaż tylko stacjonarna

Kratka trawnikowa - parkingowa (plastikowa) EKOGRID 50x50x4cm czarna

Kod produktu: 3764922
12,00

Kratka trawnikowa / parkingowa wykonana z plastiku to łatwa w montażu alternatywa dla kostki brukowej, czy płyt ażurowych. Zapewnia swobodę wykończenia (trawa, żwir lub kamień ogrodowy), a także bardzo dobrą stabilizację gruntu. 

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

 

OFERTA DOTYCZY SPRZEDAŻY STACJONARNEJ 

 

Kratka trawnikowo-parkingowa Ekogrid to produkt dedykowany do wykończenia terenu wokół domu, czy firmy. Świetna alternatywa dla kostki brukowej czy płyt ażurowych.  Zapewnia doskonałą stabilizację gruntów takich jak parkingi, drogi dojazdowe, podjazdy, ścieżki, place, nasypy, skarpy... 

Kratki Ekogrid to produkt ekologiczny - wykonane zostały w całości z surowca pochodzącego z recyklingu (PE,PP). Wyposażona została w miejsca na kotwy.

 

Wymiary 

Długość - 50cm 

Szerokość - 50cm

Wysokość - 4cm 

 

Zastosowanie 

- parkingi

- drogi dojazdowe

- place

- ścieżki ogrodowe 

- nasypy 

- skarpy

- brzegi stawów 

Wstecz

Geokrata to uzupełnienie naszej oferty grysów oraz kamieni ogrodowych. Produkt, który łączy w sobie konkurencyjną cenę oraz dużą funkcjonalność, jest alternatywą dla powierzchni wyłożonych z kostki brukowej. Geokrata pozwala w łatwy i szybki sposób na stabilizację gruntu na drodze dojazdowej, podjeździe, parkingu. To również świetny sposób na umocnienie skarp oraz nasypów.


Geokrata komórkowa po rozłożeniu zbliżona jest swym kształtem do plastra miodu. Działa jak półsztywna płyta,której zadanie polega na rozkładnie pionowego obciążenia na naprężenia boczne, redukując nacisk na podłoże gruntowe oraz ugięcia pionowe. To działanie sprawia że osiadanie jest ograniczone nawet na bardzo miękkich gruntach.


Prowadzimy stacjonarną sprzedaż geokrat w naszym punkcie handlowym znajdującym się w Zacywilkach k. Łodzi. Zapraszamy klientów z województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. U nas można zakupić nie tylko geokraty, ale także komplet akcesoriów do montażu geokraty oraz kruszywo do wypełnienia geokraty.