Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Grys granitowy, kruszywo - szary DALMATYŃCZYK - 16-22mm - 1t (detal / hurt)

280,00

Grys granitowy potocznie zwany Dalmatyńczykiem to powszechnie wykorzystywany kamień w dekoracjach ogrodów. Powstaje w procesie naturalnego kruszenia skał, charakteryzuje się trwałością oraz wysoką odpornością.  Kruszywo granitowe to świetny materiał do wysypywania miejsc między roślinami.

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Grys granitowy - Dalmatyńczyk szary - dekoracyjne kruszywo do ogrodów

 

Grys granitowy to popularne kruszywo wykorzystywane w ogrodowych aranżacjach. Jest niezastąpione do wysypywania pustych miejsc między roślinami. Świetnie nadaje się również do wysypania ścieżki, alejki, oczka wodnego czy wykonania opaski wokół budynków.

Kamień granitowy powstaje w procesie naturalnego kruszenia skał i charakteryzuje się drobną frakcją oraz nieregularnym kształtem. Grys granitowy jest kamieniem wytrzymałym, mrozoodpornym, mało nasiąkliwym, nie podlega procesom starzenia oraz bardzo długo zachowuje naturalną, szarą barwe i gładkość.

Grys granitowy to bardzo ciekawa alternatywa dla kory kamiennej. Jest niedrogi oraz bardzo wydajny.

Podsypka z grysu granitowego hamuje rozwój chwastów oraz bardzo dobrze utrzymuje wilgoć.

Wydajność - 1t grysu granitowego szarego wystarczy na wysypanie około 12-13m2 powierzchni o grubości około 4-5cm.

 

Sprzedaż grysu granitowego

W sprzedaży grys granitowy luzem. Odbiór osobisty możliwy na ternie centrum ogrodniczego Zacywilki. Organizujemy transport na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Nasze kruszywo dekoracyjne dowozimy między innymi na terenie Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Strykowa, Zgierza, Andrespola, Skierniewic czy Łowicza. Transport wyceniamy indywidualnie - w zależności od odległości.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub pod adresem e-mail.

 

Sprzedaż hurtowa grysu granitowego - HURT

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem grysów i kamieni dekoracyjnych z polskich kopalni. Mamy duże ilości na naszym magazynie zlokalizowanym w Zacywilkach - mała miejscowość między Łodzią, a Warszawą. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, a także hurtową. Przygotowaliśmy specjalne warunki przy zamówieniach cało-samochodowych. Zapraszamy do współpracy:
- projektantów ogrodów
- firmy zajmujące się aranżacją zieleni
- firmy budowlane
- zarządców nieruchomości
- składy budowlane
- centra ogrodnicze i gospodarstwa szkółkarskie
- firmy komunalne

 

 

 

 

 

TAGI

Grys granitowy łódzkie, grys granitowy Łódź, grys granitowy Skierniewice, grys granitowy hurt, grys granitowy Łowicz, grys granitowy Rawa Mazowiecka, kamień granitowy, kruszywo granitowe, grys granitowy Brzeizny, kamień granitowy Stryków, grys Dalmatyńczyk, grys granitowy sprzedaż hurtowa

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.