Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Grys - Biała Marianna 8-16mm - biały kamień do ogrodu (detal / hurt) 1t

390,00

Biała Marianna grys, to jeden z najbardziej popularnych kamieni stosowanych do dekoracji naszych ogrodów. Biało-kremowy kolor kruszywa doskonale komponuje się z ogrodową zielenią. Kamień oferowany w naszym centrum ogrodniczym jest najwyższej jakości - bez pyłów i zanieczyszczeń.

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemność: 1000kg
Frakcja : 8-16mm

Biała Marianna - grys dekoracyjny o biało-kremowym zabarwieniu

 Zastosowanie Białej Marianny

Grys Biała Marianna o frakcji 8-16mm to kruszywo dekoracyjne powszechnie spotykane w naszych ogrodach. Cechuje się pięknym, biało-kremowym zabarwieniem. Łączy w sobie efektowną stylistykę oraz wysoką jakość. Idealna do celów dekoracyjnych w ogrodzie. Polecamy do wysypywania ścieżek, rabat, alejek, donic czy pustych miejsc w ogrodzie. Bardzo dobrze komponuje się z ogrodową zielenią. Jako materiał do ściółkowania, gwarantuje dobrą przesiąkliwość podłoża, oraz hamuje rozwój chwastów.

Wydajność około 14-15 m2 z 1t. przy grubości 4-5 cm.

 

 

 

grys biała marianna  

Sprzedaż grysu Biała Marianna

W sprzedaży grys Biała Marianna luzem przy odbiorze osobistym. Odbiór osobisty możliwy na ternie centrum ogrodniczego Zacywilki.

Zapewniamy transport wywrotką na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Nasze kruszywo dekoracyjne dowozimy między innymi na terenie Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Strykowa, Zgierza, Andrespola, Skierniewic, Żyrardowa, Rawy Mazowieckiej czy Łowicza.

 

Sprzedaż hurtowa Białej Marianny - HURT

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem grysów i kamieni dekoracyjnych z polskich kopalni. Mamy duże ilości na naszym magazynie zlokalizowanym w Zacywilkach - mała miejscowość między Łodzią, a Warszawą. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, a także hurtową. Przygotowaliśmy specjalne warunki przy zamówieniach cało-samochodowych. Zapraszamy do współpracy:
- projektantów ogrodów
- firmy zajmujące się aranżacją zieleni
- firmy budowlane
- zarządców nieruchomości
- składy budowlane
- centra ogrodnicze i gospodarstwa szkółkarskie
- firmy komunalne

hurt kamień biała marianna

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.