Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Kora kamienna 32-63mm - łupek gnejsowy - 1t

360,00

Kora kamienna o średniej frakcji 32-63mm. Polecana jako materiał do wysypywania wolnych przestrzeni między roślinami, a także do uzupełnienia donic i ogrodzeń gabionowych. Kora kamienna do najczęściej wykorzystywane kruszywo w aranżacji terenów zielonych.

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemność: 25 kg
Frakcja : 32-61mm

Kora kamienna - najchętniej wybierane kruszywo do dekoracji ogrodów

 Zastosowanie kory kamiennej

Kora kamienna to powszechnie wykorzystywany kamień w dekoracji naszych ogrodów. Pozyskiwana  w wyniku kruszenia i sortowania skał metamorficznych. Gnejs można wykorzystać do wysypania rabaty, ścieżki czy skalniaka. W przeciwieństwie do kory sosnowej, kora kamienna nie ulega rozkładowi, nie wymaga uzupełnienień oraz nie gnije. Kora kamienna jest wytrzymała i trwała - raz kupiona stanie się inwestycją na lata. Wykorzystana do ściółkowania, posiada wiele pożytecznych właściwości dla roślin - lepiej utrzymuje wilgoć oraz  zapobiega rozwojowi chwastów.

Wydajność

Na 1m2 potrzeba ok. 60kg kory kamiennej (grubość warstwy 4-5cm).

Sprzedaż kory kamiennej

W sprzedaży kora kamienna 32-63mm luzem. 

Odbiór osobisty możliwy na ternie centrum ogrodniczego Zacywilki. Organizujemy transport mini-wywrotką  na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Nasze kruszywo dekoracyjne dowozimy między innymi na terenie Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Strykowa, Zgierza, Andrespola, Skierniewic czy Łowicza. Transport wyceniamy indywidualnie - w zależności od odległości. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub pod adresem e-mail.

 

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.