Kamień ogrodowy

Sprzedaż tylko stacjonarna

Kora kamienna 11-32mm - gnejs - 1t

380,00

Kora kamienna to bardzo popularny kamień dekoracyjny, imitujący zwykłą korę sosnową. Powszechnie wykorzystywany materiał do wysypywania wolnych przestrzeni między roślinami. Sprzedajmy korę kamienną o frakcji 11-32mm. Oferujemy trnsport w okolicach Łodzi, Skierniewic i Łowicza. Zapraszamy...

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemność: 1000kg
Frakcja : 11-32mm

Kora kamienna - trwały i bardzo dekoracyjny materiał do wysypywania roślin

 Zastosowanie kory kamiennej

Kora kamienna 11-32mm to powszechnie wykorzystywany kamień w dekoracji naszych ogrodów. Pozyskiwana  w wyniku kruszenia i sortowania skał metamorficznych. Gnejs można wykorzystać do wysypania rabaty, ścieżki czy skalniaka. W przeciwieństwie do kory sosnowej, kora kamienna nie ulega rozkładowi, nie wymaga uzupełnienień oraz nie gnije. Kora kamienna 11-32mm jest wytrzymała i trwała - raz kupiona stanie się inwestycją na lata. Wykorzystana do ściółkowania, posiada wiele pożytecznych właściwości dla roślin - lepiej utrzymuje wilgoć oraz  zapobiega rozwojowi chwastów.

Wydajność

Jedna tona kory kamiennej wystarcza na pokrycie ok. 15m2 (grubość warstwy 4-5cm).

Sprzedaż kory kamiennej

W sprzedaży kora kamienna luzem, cena dotyczy 1t. W ofercie posiadamy także kruszywo sprzedawane w big bagach, a także w workach.

 

Odbiór osobisty możliwy na ternie centrum ogrodniczego Zacywilki. Możliwy transport wywrotką na terenie województwa łódzkiego i nie tylko. Nasze kruszywo dekoracyjne dowozimy między innymi na terenie Łodzi, Brzezin, Koluszek, Głowna, Strykowa, Zgierza, Andrespola, Skierniewic czy Łowicza. Transport wyceniamy indywidualnie - w zależności od odległości.  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub pod adresem e-mail.

 

Sprzedaż hurtowa Kory Kamiennej - HURT

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem grysów i kamieni dekoracyjnych z polskich kopalni. Mamy duże ilości na naszym magazynie zlokalizowanym w Zacywilkach - mała miejscowość między Łodzią, a Warszawą. Prowadzimy sprzedaż detaliczną, a także hurtową. Przygotowaliśmy specjalne warunki przy zamówieniach cało-samochodowych. Zapraszamy do współpracy:
- projektantów ogrodów
- firmy zajmujące się aranżacją zieleni
- firmy budowlane
- zarządców nieruchomości
- składy budowlane
- centra ogrodnicze i gospodarstwa szkółkarskie

- firmy komunalne

 

 

 

 

 

Zobacz także:

Wstecz

Kamień ogrodowy - dekoracyjny, wiele zastosowań dla Twojego ogrodu

Kamień dekoracyjny to materiał, który z pewnością zmieni oblicze każdego ogrodu. Wysypując nim miejsca między roślinami, rabaty, alejki czy ścieżki zyskujemy bardzo efektowne i estetyczne wykończenie naszego otoczenia. Wpisując się w nowoczesne  trendy, możemy wykonać efektowną opaskę wokół budynków, podkreślając ich architekturę. Bardzo dobrze będzie wyglądał w zestawieniu z innymi elementami ogrodowej architektury - roślinami ozdobnymi, kostką brukową czy korą sosnową. Szerokie spektrum zastosowań i rosnące zainteresowanie kamieniem ogrodowym sprawia że na rynku pojawia się coraz więcej jego rodzajów. Grysy, otoczaki, czy kruszywa ogrodowe pochodzą z polskich kopalni, ale również i zagranicznych. Zapraszam zapoznania się z ofertą kamieni do ogrodu.

 

Szmaragdowe Ogrody - największy wybór grysów, otoczaków kamieni ogrodowych w łódzkim

W ofercie naszego centrum ogrodniczego bardzo ważną pozycję zajmuje kamień dekoracyjny - ogrodowy. Ma to związek z rosnącą modą i coraz większym spektrum zastosowań kamienia w otaczającej nas przestrzeni. W nowoczesnych projektach i aranżacjach kamień ma przykuwać uwagę i stanowić nie tylko uzupełnienie zieleni, ale także być ozdobą samą w sobie. W sprzedaży posiadamy wiele rodzai kamienia ogrodowego. Nasza  oferta jest dopasowana kolorami, wzorami oraz stylami do indywidualnych preferencji naszych klientów. Znajdziecie u nas popularne rodzaje kamieni jak  grys Biała Marianna, kora kamienna, otoczak śnieżnobiały, kamień kwarcowy, wszelkiego rodzaju łupki czy głazy i monolity. 

 

Transport kamienia ogrodowego - Łódź i okolice

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych klientów do odwiedzenia naszego punktu sprzedaży. Oferujemy Kupującym  transport kamienia wywrotką. Zakupiony u nas kamień ogrodowy rozwozimy na terenie województwa w łódzkiego - Łodzi, Skierniewic, Brzezin, Głowna, Strykowa, Zgierza, Koluszek, Łowicza...
W celu otrzymania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.