Glicynia (Wisteria)

Brak zdjęcia
Chwilowy brak

Glicynia kwiecista - ALBO ROSEA - Wisteria floribunda

Kod produktu: 8974293
60,00

Glicynia kwiecista Albo Rosea to odmiana o szybkim wzroście - do 2m rocznie. Kwitnie obficie w maju, kwiatostany to długie grona do 40cm długości o różowo-purpurowym zabarwieniu i delikatnym zapachu. Jest rośliną długowieczną. Ma niewielkie wymagania. Lubi stanowiska słoneczne i ciepłe. Polecana do okrywania ścian budynków, altan lub może być prowadzona przy podporze.

Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C5
Wysokość sadzonki : powyżej 1m
Wysokość docelowa: 6-8m
Tempo wzrostu: szybkorosnąca
Wymagania glebowe: przeciętna ogrodowa
Nasłonecznienie : stanowisko słoneczne
Mrozoodporność: 5b
PH Gleby: roślina tolerancyjna
Pokrój rośliny: pnącze
Ubarwienie liści: zielone
Wymagania wodne: umiarkowanie wilgotna
Pora kwitnienia : maj
Pora owocowania: wrzesień-październik
Kolor kwiatów: purpurowo-czerwone
Kolor owoców: zielone strąki

Glicynia kwiecista Albo Rosea

odmiana o groniastych, pupurowo-czerwonych kwiatostanach

 

Glicynia kwiecista Albo Rosea to odmiana, którą wyróżniają piękne, długie do 40cm, groniaste, purpurowo-czerwone kwiatostany. Pojawiają się one w maju, przed rozwojem liści. Kwitniene może się powtórzyć późnym latem. Pnącze to dorasta do 10m długości i jest długowieczną rośliną. Liście złożone, pierzaste, zielone, jesienią żółte. Owocuje jesienią tworząc ozdobne strąki.

 

Glicynia kwiecista Albo Rosea majlepiej rozwija się na podłożach o średniej żyzności i umiarkowanej wilgotności i dobrej przepuszczalności. Stanowisko powinno być osłonięte od wiatru, dobrze nasłonecznione. Prawidłowy rozwój zapewnia coroczne, dwukrotne cięcie - w VII/VIII wszystkie pędy między 4-6 oczkiem, oraz w III nad 2 oczkiem oraz usuwanie uszkodzonych i słabych pędów. Młode rośliny należy okrywać na zimę.

 

Glicynia kwiecista Albo Rosea najlepiej sprawdzi się w małych i średnich ogrodach. Można sadzić ja jako roślinę okrywającą ściany budunków, lub jako samodzielną roślinę tworzącą drzewko.

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Glicynia kwiecista - ALBO ROSEA - Wisteria floribunda
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Wstecz