Glicynia (Wisteria)

Brak zdjęcia
Chwilowy brak

Glicynia kwiecista - DOMINO Issai - Wisteria floribunda

Kod produktu: 83987243
60,00

Glicynia kwiecista DOMINO Issai to pnącze o szybkim wzroście (od 0,5m do 2m rocznie). Dorasta do około 8m długości. Charakteryzuje się pięknymi, długimi do 40cm groniastymi i pachnącymi kwiatostanami o białofioletowym zabarwieniu. Kwiaty pojawiają się obficie w maju. Lubi miejsca umiarkowanie żyzne, dostatecznie wilgotne i dobrze nasłonecznione. Młode rośliny okrywać. Doskonała do średnich ogrodów, jako osłona murów.

Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Pojemnik: C5
Wysokość sadzonki : 100-120cm
Wysokość docelowa: 6-8m
Tempo wzrostu: szybkorosnąca 50-200cm rocznie
Wymagania glebowe: przeciętna ogrodowa
Nasłonecznienie : stanowisko słoneczne
Mrozoodporność: 5b
PH Gleby: roślina tolerancyjna
Pokrój rośliny: pnącze
Ubarwienie liści: zielone
Wymagania wodne: umiarkowanie wilgotna
Pora kwitnienia : maj
Kolor kwiatów: biało-fioletowe, groniaste

Glicynia kwiecista DOMINO Issai

piękne pnącze o dwukolorowych, długich kwiatostanach

 

Glicynia kwiecista DOMINO Issai to jedne z piękniejszych odmian pnączy. Charakteryzuje się efektownymi, długimi do 40cm dwukolorowymi, białofioletowymi groniastymi kwiatostanami. Wydzielają one przyjemny zapach. Kwitnie obficie w maju i dosyć szybko zakwita - po około 2-3 latach uprawy. Osiąga nawet 6-8m długości. Liście są złożone, duże i zielone.

 

Glicynia kwiecista DOMINO Issai najlepiej rozwija się na podłożach umiarkowanie wilgotnych o średniej żyzności. Stanowisko powinno być nasłonecznione, osłonięte i ciepłe. W okresie kwitnienia zalecane jest nawożenie i podlewanie rośliny. Aby utrzymać ładną formę należy ją regularnie podcinać i prowadzić przy mocnych podporach.

 

Glicynia kwiecista DOMINO Issai znajdzie zastosowanie jako forma "zadarniająca" mało reprezentatywne ściany. Można ją sadzić zarówno w niewielkich miejskich, jak i wiejskich ogrodach. Odpowiednio przycinana może tworzyć samodzielnie rosnące drzewka.

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Glicynia kwiecista - DOMINO Issai - Wisteria floribunda
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Wstecz