Drzewka świąteczne żywe CHOINKI BOŻONARODZENIOWE

Chwilowy brak

Świerk serbski 130-150cm

Kod produktu: 7567
60,00
Koszty dostawy Koszty dostawy

Kurier (przedpłata na konto) 30 zł
Kurier (pobranie) 35 zł

Wysyłka na palecie (przedpłata na konto) 240zł 

Wysyłka na palecie (pobranie) 250zł
Odbiór osobisty 0 zł

Zamów telefonicznie Zamów telefonicznie

Artur 665 778 244
Biuro 729 979 686

Świerk serbski- idealne drzewko bożonarodzeniowe

 

Świerk serbski to ładna stożkowa odmiana - idealna na drzewko świąteczne. Igły są zielone, z jasnymi paskami na spodzie. Wysokość oferowanej rośliny to 130-150cm. Jest to choinka wykopana z gruntu, umieszczona z bryłą korzeniową w dużej, około 20l donicy. Nasza szkółka znajduje się w Zacywilkach, powiat brzeziński, województwo łódzkie. Zapraszamy to stacjonarnego wyboru idealnej dla Państwa choinki. Posiadamy możliwość transportu w okolice Brzezin, Koluszek, Łodzi i Skierniewic - dowóz wyceniamy go indywidualnie.

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

Artur 665 778 244

biuro 729 979 686

 

 

 

 

drzewka bożonarodzeniowe województwo łódzkie , żywa choinka świateczna łódzkie, powiat brzeziński, powiat skierniewicki, powiat łowicki

Jakość roślin

Rośliny, które oferujemy są zdrowe i zadbane. Przekonani o wysokiej jakości oferowanego materiału jako nieliczni internetowi sprzedawcy przede wszystkim stawiamy na realne zdjęcia oferowanych sadzonek. Rośliny pochodzą z uprawy doniczkowej - posiadają rozwinięty system korzeniowy, który zapewnia roślinie gwarancję prawidłowego i zdrowego wzrostu.
Jakość naszych produktów dodatkowo potwierdza Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa, która prowadzi na terenie naszej szkółki roślin regularne kontrole.
Oferowany materiał roślinny w zdecydowanej większości pochodzi z polskich mateczników i jest przystosowany do panujących u nas warunków atmosferycznych, w tym zahartowany na wypadek surowej zimy.
W procesie produkcji stosujemy wysokiej jakości nawozy oraz programy ochrony roślin.

PLANT PASSPORT
PLANT PASSPORT - PASZPORT ROŚLINNY
A: Świerk serbski 130-150cm
B: PL- 10/21/16862 C: 1/2021 D: PL

 

 

Nasze rośliny są pod kontrolą Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa. Podlegamy regularnym kontrolą pod kątem zdrowotności, a stosowane programy ochrony roślin są zgodne z europejskim wytycznymi. Do każdej sprzedawanej rośliny dołączony jest  Paszport Rośliny, który jest obowiązkowy w przypadku roślin oferowanych w sprzedaży wysyłkowej.  Na górze widoczny jest wzór, na którym znajdują się pola oznaczające nazwę rośliny, numer szkółki, numer partii oraz kraj pochodzenia. 

 

 

 

Wysyłka za granicę - Shipping abroad

Wysyłamy rośliny do następujących krajów Unii Europejskiej: Austria, Belgia, Bułgaria, Czechy, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Niemcy Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy..  Chcesz poznać koszty wysyłki oraz zasady składania zamówień kliknij TUTAJ. 

 

We send plants to the following European Union countries: Austria, Belgium, Bulgaria, Czech Republic, Croatia, Denmark, Estonia, Finland, France, Greece, Spain, Netherlands, Ireland, Lithuania, Luxembourg, Latvia, Germany, Portugal, Romania, Slovakia, Slovenia , Sweden, Hungary, Italy If you want to know the shipping costs and the rules for placing orders, click HERE.

Shipping price list

Transport roślin

Prowadzimy sprzedaż wysyłkową roślin na terenie kraju oraz Unii Europejskiej. Posiadamy duże doświadczenie, nasze paczki są odpowiednio przygotowane i zabezpieczone przed uszkodzeniem. Czuwamy na prawidłowym przebiegiem procesu dostawy, dlatego wysyłka odbywa się "z dnia na dzień". Prócz standardowych paczek oferujemy także przesyłki paletowe w przystępnej cenie.


Nasza szkółka roślin oferuje transport roślin na terenie całego kraju. Posiadamy rozbudowaną flotą samochodów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i na atrakcyjnych warunkach dostarczyć nawet duże partie materiału roślinnego. Dysponujemy także samochodami samowyładowczymi ( z windą oraz dźwigiem HDS), dlatego możemy podjąć się transportu dużych drzew z ciężką bryłą korzeniową.

.

Wstecz

Choinki w donicach

 

Zapraszamy do zakupu choinek w donicy - duży i rozwinięty system korzeniowy, kopane w sezonie jesiennym

 

Bogaty wybór różne wysokości oraz gatunki
w sprzedaży między innymi świerk kłujący, świerk serbski, jodła koreańska, świerk kaukaski


Nie kupuj kota w worku, choina z naszej szkółki to gwarancja, że będziesz się cieszyć choinką w ogrodzie również po sezonie świątecznym.

 

Zastaniecie nas codziennie między 8-18


Służymy transportem oraz doradzimy jak przezimować choinkę .


ZAPRASZAMY